| Satanel8964 a întrebat:

Daca dresezi un papagal si apoi pui inca unul in cusca, papagalul dresat o sa se desdreseze? happy O sa pot sa il dreses si pe celalat?

Răspuns Câştigător
| PowerpuffMe a răspuns:

Vei putea sa il dresezi... ba chiar mult mai repede, deoarece va mai invata si de la celalalt, si mai ales ca il va motiva. Sa nu crezi ca intrecerea fireasc de zi cu zi a oamenilor nu se intampla si intre oameni tongue

1 răspuns:
| mihaelamiki96 a răspuns:

Pentru a dresa un papagal iti trebuie rabdare si exerciti, dupa ce o sa il dresezi nu are cum sa se desdreseze, daca mai cumperi inca unu si il dresezi si pe el o sa fie muult mai bine. e bine sa fie 2 pentru ca singur papagalul se plictiseste sad