| WithoutYou a întrebat:

Daca iau puiul de la mama la cinci saptamani, dar il las sa stea cu tata nu e o problema mare, nu?big grin fundakiss

5 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Ar fi ideal daca l-ai mai lasa cu mama sa inca cateva saptamani deoarece puiul are nevoie de proteinele si vitaminele din laptele matern. Tata s-ar putea sa il atace, in cazul pisoilor, masculii ii mananca pe acestia in primele saptamani de viata. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| WithoutYou explică:

Am uitat sa mentionez ca e caine. labrador.

| selenagomezz a răspuns:

Hmmm nu prea dar depinde daca e ft mik are nevoie de mama lui.

| Sasha22 a răspuns:

La ce animal?

| Sasha22 a răspuns:

Pi da...ar cam trebui. Cinele suge pana la 6-7 saptamana. Daca sta cu tatal de unde mai suge? tongue