| Inventator a întrebat:

Daca jupoi un sarpe de piele si o pun la uscat la soare se va pastra frumoasa sau va face viermi ..sau in ce solutie trebuie ca sa o pun ca sa se pastreze frumoaasa

1 răspuns:
| Anon96 a răspuns:

La sarpe nu stiu...dar imi amintesc cum vorbeau niste vecini ca pielea de la animale ca sa se pastreze pe pune cu sare la rece, apoi la uscat si in final se trateaza cu niste solutii...
acum la sarpe ....cine stie? incearca si tu la magazine de specialitate gen farmacii veterinare....stiu si eu?