| BroascaCuElice a întrebat:

Buna dimineata,
Acum o luna cineva a abandonat o pisica la mine in curte si am pastrat-o, am observat inca de atunci ca e foarte agresiva dar am zis ca e asa datorita faptului ca e mica, insa e la mine de o luna deja si mi-am dat seama ca devine din ce in ce mai agresiva, singurul moment cand nu musca si nu zgarie e cand doarme, musca mai ales de brate, picioare si a inceput sa sara si la fata.
Stie cineva de ce ar putea sa fie asa de agresiva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te refuză. Își vrea poate stăpânul înapoi. Sau a fost bătută, alungata si acum e sălbăticita saraca.

| Anabela777 a răspuns:

Probabil din cauza unor traume provocate de oameni. Sau poate pur si simplu nu-i place fata fa.

| BroascaCuElice explică (pentru Anabela777):

Din nefericire nu see comporta asa doar cu mine, deci problema nu e fata mea