| MirunaIoana01 a întrebat:

De cateva zile un motan tot vine la pisica mea Kitty, care are 2 ani, a fatat acum 2 luni, nu e in calduri, dar acel motan cu care a facut puii tot nu o lasa in pace, l-am prins si l-am amenintat cu un bat ca sa il speri sperand ca nu o sa mai vina, dar nu se potoleste, tot vine, de fiecare data cand ies imi vad pisica alergandu-l si batandu-l, de asemenea il si musca. De cand cu motanul acela pisica mea incepe sa fie mai agresiva cu mine, nu ma accepta decat daca ii aduc mancare, doar atunci ma lasa sa o mangai. Stie cineva o solutie sa scap de acel motan? Cat mai bune sa fie raspunsurile, pisica mea e deja stresata, la fel si eu sad

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Poate vrea custodie comuna.
Intreaba un avocat.

| Francesca1997 a răspuns:

Da-i foc la coada motanului sau da-l in judecata

| Jackie a răspuns:

Prinde-l, iar cand mama ta are un drum mai lung cu masina, ia-l cu tine, pune-i o punga pe cap si il lasi intr-o zona de unde sa nu se mai poata intoarca sau gasi drumul spre casa ta. happy dar eu zichee hee sa-l lasi. dragoste cu nabadai intre astia 2.

| MirunaIoana01 explică (pentru Jackie):

Asta aveam de gand sa fac, sa-l prind in punga si sa il duc la tara, dar ramane sa vedem... P.S eu nu mai vreau pui si de asta il alung