| cosmin2009chelaru a întrebat:

Daca pisica mea gestanta (nu știu 100% că e gestanta) are toate simptomele adică foamea excesiva, dormitul in exces, dorința de a fi alintata, burta i s-a mărit, dar nu înțeleg un lucru pe internet scrie că pisicile gestante trebuie să aibă mameloanele roșii și mari, dar a mea le are roz și să spun așa medii. Întrebarea mea este : Pisica este gestanta? Cine răspunde îi dau funda!

1 răspuns:
| BlablablaFatacudetoate a răspuns:

Daca este grasa, încearcă să stea mai departe de tine înseamnă că își face cuib să nască, dacă vrea sa fie alintata e normal, și la pisica mea a fost la fel, a născut de 2 ori și mameloanele au fost roz-alb, după ce va alăpta o să fie roșii.Succes cu puii!