| AlexMarian17 a întrebat:

Daca se curcesc bibilicile de carne cu bibilicile de oua(gen o femela pentru carne si un mascul mai mic, de oua) cum vor fii puii?

Răspuns Câştigător
| Annamaria21 a răspuns:

Puii vor fii normali, eu una nu prea cred in rasele astea, am avut găini de carne care cica se făceau la 7 kg si mai mult de 3 kg nu s au ingrasat, si am avut si găini de ouă si ouau la fel ca celelalte, deci daca se imperecheaza o sa iasă bibilici si de ouă si de carne, nu e o problema

1 răspuns: