| codrutapentelescu a întrebat:

Daca ti doi masculi de perusi si o perusica in aceeasi colivie au sanse sa faca oua?

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Da au sanse sa faca oua dar ai grija sa nu se ia la bataie!

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Da, dar ai sanse si sa se bata. De fiecare data cand unul incearca sa dea galop, celalalt il da jos de pe sea.happy

| Oana92 a răspuns:

Exista riscul ca cei doi masculi sa se bata pentru femela. Dar oricum e nevoie sa le cumperi un cuib special, se gaseste in magazinele de specialitate si se ataseaza de colivie. Acolo o sa iti depuna oul. Bafta cu ei!happy

| whattt a răspuns:

Da