| BlackRose03 a întrebat:

Daca trimit un animal prin posta cum primesc banii? Care e procedura?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prin posta nu poti trimite animale.
Exista diferiti transportori care transporta animale, dar trebuie sa creezi conditii de transport adecvate.
PLata poti cere prin ramburs, daca transportorul accepta preluarea banilor.

| MihaelaDart a răspuns:

Nu se trimit animalele precum pachetele prin posta, ori curier exista transport special pentru animale.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți prin poștă. Prin curier. Ce bani să primești? Cum te înțelegi cu omul la care îl vinzi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu merge prin posta trebuie prin fan curier dar costă mult transportul nu cred ca merită

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Fan courier zic pe pagina lor de Facebook:
Transportam oricand, cu placere, dar nu animale vii laughing

| Silviullet a răspuns:

Https://www.transportcaini.ro/
Da-le un email cu ce caine ai, unde vrei sa ajunga si iti explica ei tot, cat costa cum trebuie sa faci. Bafta