| ami a întrebat:

Daca un caine nu mai mananca, ce are? am eu un caine care nu mananca

8 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

Poate e indragostit de vreo catelusa din vecinismughee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are Jagaraie asa se numeste boala la noi dac nu-i faci tratament moare

| lololololol a răspuns:

La veterinar repede...

| oana23madrid a răspuns:

Cum nu mai manaca deloc? poate sa fie bonlav mergi cu el la veterinar...

| Tot.Eu a răspuns:

Pai nu cred ca noi suntem cei mai in masura sa-ti raspundem la asta deoarece nu stim multehee hee cel putin in cazul meu :d
Poi incearca sa ii faci un control. la veterinar si poate ceva pastile, tratament. te pup :*

| floaredetrandafir a răspuns:

Poate nu ii place mancarea. ori are viermisor, sau ceva mai grav du-te la veterinar daca vrei sa fi sigura si sa se faca bine

| J u s t a răspuns:

Daca nu mananca unii stapani incearca sa-l tesnteze sa manance mancare mai buna sau sa le manance din palma. Unii dintre caini sunt plictisiti sau neglijati si prin refuz incearca sa atraga atentia. Incearca sa te joci cu el si sa-l scoti mai des la plimbare. Daca l-ai rasfatat si este obez nu strica sa sara peste cateva mese...

| AndraAndrutza a răspuns:

Este bolnav ori s-a intamplat ceva cu el. ca deexemplu cineva l-a lovit sau asa ceva