| FlaviuselFlaviusel a întrebat:

Daca un Labrador de 5 luni, aproape 6, se mai sperie inca de caini, mai am vreo sansa sa o fac sa nu se mai sperie? I don't want to see. Nu pot sa am nicio plimbare frumoasa cu ea, ca atunci cand vede un caine ma trage peste tot.

2 răspunsuri:
| sammyr a răspuns:

Merge obisnuit. cauta alt prieten cu un caine si incearca sa il faci sa socializeze cu el. Cel putin asa facea cesar de pe national geographic.

| Papusika27 a răspuns:

Incearca sa iesi la plimbare cu prietenii tai ce mai au cainii, dar fa-o treptat. Spor!