| anonim_4396 a întrebat:

EU am 22 de ani prietena mea are 15, cum credeti e ceva normal sau degeaba imi perd timpul.

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Mai, este ceva normal în ziua de azi. Dar, nu este în regulă pedofilia.

| Aasdfghj a răspuns:

Punand intrebarea asta aici denota faptul ca tu consideri ca iti pierzi timpul cu ea. Cred ca cel mai bine e sa cauti pe cineva apropiat de varsta ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal, pentru ca ea este considerata inca minor mic, iar tu avand o relatie cu ea, poti face puscarie pentru seducere de minore!

Chiar nu ti-ai gasit una de varsta ta?
Te dai la copile de scoala generala?

| denis95 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ia m-a amagit Mia spus deodata ca are 17 nici numi dadea pin cap ca are 15 ani, m-am intalnit cu fete de 18 19 ani Dar cu nimeni nu mea fost asa de bine cum cu ea, SI inca n-am 22 de ani II implinesk in decembrie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru denis95):

Seducere si corupere de minore... ceva ani buni de puscarie!
Tu crezi ca, un judecator o s ate creada pe tine inocent, cand ai aproape 22 de ani si corupi minore de 15 ani?
Uite legile aici, citeste-le cu mare atentie, pentru ca, de parintii ei anunta Politia, cam asta te paste!
http://legeaz.net/cod-penal-actualizat-2011/art-198-cpen
http://legeaz.net/cod-penal-actualizat-2011/art-199-cpen

| DavidoffUser a răspuns:

Dac-o ****, te baga astia tot 15. Acum nu stiu, tu consideri daca merita.

| Aurora99 a răspuns:

Sa ai grija de ea si cand mergeti pe strada sa o tii de mana. O fetita are tata. +7 ani cu executare, cel putin.