| DanceWithTheLittleGirl a întrebat:

Dati-mi niste nume de pisoi va rog(si de femele si de masculi).

8 răspunsuri:
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Poi pune-i un nume dupa aspect, sau personalitate..fi invenitv\a! Daca nu poti incerca: pentru masculi:Tomytza,Stelutza(ca pe al ****)Tigrutz(ca pe celALALT PISOI AL MEU),Zuzy,Casper,Buster,Felix,Max,Oscar,Motzard,Oliver,Rascal,Willow,Sugar(zahar)! si pentru femele:Lia,Zoe,Cookie,Princess,Lady,Mysti,Dona,Sammy,Sasha, Roky, Bella, Flufyca, Amber, Cleo....Cam atat..nush nu mai am idei! Multa bafta!

| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Ca pe al meu am vrt sa zic acolo da nu stiu dc a aparut asathinking

| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Si mai era Willow

| DeeaLoveAngels a răspuns:

Te poti inspira din desenul animat "Pisicile aristocrate". Mie imi place foarte mult, pentru o femela, numele de "Ducesa".

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Sarmaluta, Marmelada, Salata, Piscot, Zahar, Sare, Zuzy, Mimi, Chichi, Zeus, Hercule, Prajitura cu ciocolata.(da, mi-e foame)

| ligiligi a răspuns:

Buna!
Eu am o pisica si i-am pus numele "Mitzi", explicatia:i-am pus asa numele pentru ca in loc de miau facea "mi". Acum are 3 pisoi. Unul tigreat i-am pus Mitza, la cel galben Garfield laughing si la negru Negruta. Sper sa iti placa cateva dintre ele.

| DanceWithTheLittleGirl explică (pentru ligiligi):

Am deja o Mitzi si o Mitza, deci cred ca raman Garfield si Negruta.

| shinestar03 a răspuns:

Pisuna,Samy,Suzy,Mika,Miki,Darling,Amy,Ariel,Tomy,Mitzuca,Milca,Bombonel,Honey,Bobo,Puff,Kitty,Kiki....etc...scz ca unele suna ciudatlaughing