| CastraveteMurat a întrebat:

Dati`mi si mie nume de papagali pentru masculi si femele; d.
Fundaa; xx

Răspuns Câştigător
| Barbiiie95 a răspuns:

Gasesti aici:

=> http://www.birdbytes.com/names.html

4 răspunsuri:
| Forev3rAlone a răspuns:

Pai eu am avut un mascul pe care l-am numit Pako.am iubit numele acela pentru ca il puteai alinta in toate feluriletongueaky, Pakyto

| Forev3rAlone a răspuns:

Sau eu l-am redenumit acum Cookie...incearca si:Angel(inger),Apollo(zeul lirei),Amarillo(e bun daca e galben),Cody,Cookie(prakiturica),Kiki,Lucky(norocos),Little(mic), Rocky, Scooby happy sper cati sunt de ajutor

| BellaCullen_8476 a răspuns:

Pentru masculi:Cocolino,Roko, Riko, Paco, Jako,, BO,
Chantilly Pepe Lester Pete Baby
Pentru femele:Incerca ceva din filme gen:Sara, Dydy, Funny etc
Funda?

| AnaMarya9 a răspuns:

Incerca Paulie(poatee ai vazut filmulbig grin) la mascul