| Decebalul a întrebat:

Dati-mi va rog exemple de pesti de acvariu care nu sunt erbivori?
Funda pentru cele mai multe!

Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Exista doar plante care nu pot fi muscate, cum ar fi gigantina, Blyxa Japonica, Hemianthus micranthemoides. Mai sunt vreo doua care nu le stiu, dar poti sa ti le pui pe acestea. Sper ca te-am putut ajuta. happy

2 răspunsuri:
| alex0110 a răspuns:

Nu exista pesti de acvariu erbivori! Ti-am mai zis! Musca fiindca asa le place. Daca iei anumite plante nu le mai musca!

| Decebalul explică (pentru alex0110):

Dar da-mi exemple de pesti care nu le place sa muste plantele, precum guppy, beta, zebre, etc.

| alex0110 a răspuns (pentru Decebalul):

Exista doar plante care nu pot fi muscate, cum ar fi gigantina, Blyxa Japonica, Hemianthus micranthemoides. Mai sunt vreo doua care nu le stiu, dar poti sa ti le pui pe acestea. Sper ca te-am putut ajuta. happy