| Punct_Florin_Moiceanu_2000 a întrebat:

Dau funda celui care ma ajuta sa aleg câine între ciobanesc german, amstaff, rotwailer si samoyed si de ce ar alege acel câine, dau funda

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Eu iti zic sa alegi geobanesc german pentru ca este mai frumos ca toti, este loial si usor de dresat.
E un caine mai activ, mai jucaus si eu zic ca asta ar erita sa il alegi.
Peace!

1 răspuns:
| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Eu ti-as recomanda samoyede este un caine plin personalitate la prima vedere fiind rece si independent. Extrem de afectuos este un mare amtor de mangaieri si ii place sa stea mereu alaturi de stapan.El vrea sa fie considerat un membru al familie si vrea sa nu stea in curte si sa stea alaturi de dumneavoastra.Adora sa se joace si sa topaie dupa minge.