| Alecsandra_Vartolomei_1993 a întrebat:

Ce caine ati alege dintre:

1. Samoyed
2. Husky
3. Ciobanesc German
4. Golden Retriever
5. Labrador

Răspuns Câştigător
| vladutzumuresan1996 a răspuns:

Husky pentru ca e cel mai usor de dresat

| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru vladutzumuresan1996):

Eu nu ma refer neaparat la dresaj eu ma refer mai mult la frumusete, inteligenta si iubire

10 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Husky!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-as lua husky.

| iSwag a răspuns:

Toti zic Husky ca e mai frumos. E cam greu de intretinut, mai ales daca stai la etaju' 9.

Informeaza-te si alege-l pe cel care ti se potriveste.

Eu as alege Golden Retriever sau Malamut de Alaska (e ca un husky, doar ca e mult mai mare, mai frumos -parerea mea-, si mult mai iubitor) Uite o comparatie intre Malamut de Alaska(cel din stanga) si Husky -> http://www.iamra.org/uploads/1/2/6/2/12625794/6682882.jpg? 260

| 0Alexander0 a răspuns:

Husky.

| ThePuffy a răspuns:

Golden Retriever e cel mai iubitor caini din cei pe care i-ai enumeratwinking

| ReTz a răspuns:

Depinde ce caine vrei. Daca vrei caine de companie/frumusete poti lua oricare din cei 5 in afara de Ciobanesc German care este mai mult axat pe paza/protectie happy.