| Wihox a întrebat:

De ce au cainii nasul ud? Nu vreau sa imi dati wikipedia si altceva, cu cuvintele voastre!

10 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

De obicei caini dau cu limbuta pe nas si il mai uda daca nasul lor este umed este bine inseamna ca cainele este sanatos daca il au uscat inseamna ca e bolnavsad

| costan a răspuns:

Pentru ca sunt sanatosi, daca nu il mai au umed sa stii ca sunt bolnavi.

Răspuns utilizator avertizat
| Bizzle a răspuns:

El normal e uscat...Dar ei din obisnuinta dau cu limbutsa pe el si, sil uda, asa le place lor, Ud laughing
O zi buna!

| PiTbuLuL a răspuns:

Pt ca asa depisteaza mai usor mancarehappy.Si atunci cand nasul lor e uscat e clar ca sunt raciti

| oty2001 a răspuns:

El normal e uscat...Dar ei din obisnuinta dau cu limbutsa pe el si, sil uda, asa le place lor, Ud.
Pentru ca sunt sanatosi, daca nu il mai au umed sa stii ca sunt bolnavi.

| Ushhher a răspuns:

Nasul ud si codita jucausa inseamna ca sunt sanatosi! Funda?

| Adrry00 a răspuns:

Pai, daca nasul lor nu este umed inseamna ca au febra, deci noi folosim nasul cainilor ca un fel de termomentru ca sa zic asa.

| Letheya a răspuns:

Nasul ud iti arata ca sunt sanatosi. Un caine cu nasul uscat nu se simte bine sau este bolnav.

| KrisTiTzyYy a răspuns:

Daca are nasul uscat inseamna ca e bolnav. Daca il are umed e sanatos happy.