Întrebare recomandată | MenuMenu a întrebat:

De ce cainii isi alearga coada?

Răspuns Câştigător
| ChyChy1234 a răspuns:

Eu cred ca isi alearga coada fiindca este un mod de-al lor de a se juca.Coada lor este precum un teezer de jucarie pentru caini si pisici care se gaseseste in petshopuri.Sau atunci cand merg isi vad coada miscandu-se si le da impresia ca este o prada sau o jucarie si incearca din rasputeri sa o prinda.Asta este doar parerea mea. Funda?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De plictiseală şi de sânge vânătoresc ce le zburdă prin vene.

| Furculingură a răspuns:

Din instinct thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din acelasi motiv din care eu dau din cap.DE DESTRACTIE! si din plictiseala...