| XatomisX a întrebat:

De ce carasul meu auriu da cu botul de acvariu? catodata sa face straight face

7 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Isi vede reflexia in geam si o ataca

| superdorex a răspuns:

Asa fac toti sa stii, se vede in oglinda de aceea face asa...are impresia ca mai e unullaughing Eu am doi carasi aurii si doi negri cu ochii bulbucati! Oricum sa iti traiasca!

| XatomisX explică (pentru superdorex):

Da merci la fel rolling on the floor) se sperie de el rolling on the floor cum ar venii

| Adautza a răspuns:

Vrea sa se sinucidalaughing nu stiu probabil n-are ce face

| alextpucvm a răspuns:

Am si eu carasi auri.chiar 2 si nu am observat asa ceva.am o intrebare:ia-i tinut intr-un bol? daca e asa inseamna ca are probleme de orientare

| ciprizeg a răspuns:

Cred ca carasul tau se simmte inghesuit acolo.Ar fi cel mai adecvat ar fi sa ii iei un bol mai mare.Numai bine!

| Danieldgr a răspuns:

Ori își vede reflecția, ori pentru ca ei nu vad la fel ca noi...Si eu am doi si fac la fel cateodată