| AndreeaBiancaSofia a întrebat:

De ce pisica mea musca si zgarie?

8 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Nu te suporta

| Firdinica a răspuns:

Pai ori vrea sa se joace cu tine sau poate o supara ceva/cineva.

| Inkubus a răspuns:

Daca este pui, este normal caci simte nevoia sa se joace si musca ca o mananca gingiile dar nu este nici o problema.Nu trebuie sa-ti faci griji.Ar trebui sa-i cumperi poate o jucarioara din cauciuc ca sa aiba ocupatie sau sa-i dai o mingiuca mica. Daca totusi nu este puisor, nu este nimic daca musca si zgarie, insa ar trebui sa ii arati putin respect si atunci cand te musca sau te zgarie mai tare, sa ii tragi o micuta palmuta la fundulet sa vada ca a gresit. Sa stii ca eu iubesc enorm pisicutile si sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta in continuare!
Fundita? happy

| zahy a răspuns (pentru Inkubus):

Alo protectia animalelor cum sa bata pisica

| Inkubus a răspuns (pentru zahy):

Alo..Limba Romana! N-am zis sa o bata..Am zis sa ii traga o palmuta mica omule! Da tu nici macar nu stii cum se comporta cu un animalut.>; P..Si nu se vorbeste asa oamenilor!;-l

| zahy a răspuns (pentru Inkubus):

Alo dar daca pisicuta iti da 2 gheare si te musca ca nu are chef de tine nu se simte bine asta inseamna sa ii dai o palmuta? dar daca e bolnava saraca si are dureri si de aia te musca si te zarie, trebuie sa ii dai o palmuta? mai bine zi sa mearga la veterinar sa vada ca nu are probleme dupa care sa ii dea o palmuta. Daca ai animale le cumpar eu

| Inkubus a răspuns (pentru zahy):

Du'te,bah oh go on laughing..Nu'ti'as da tie nici un soricel!laughingDa'pai Pe Bubu al meu, sau scumpul Luky, ori Sooperba Molly sau Bobbyka meaa ori Maxxxxxiiiiii al meu..mascota casei?! Cum as indraznii?raised eyebrowslaughing

| zahy a răspuns (pentru Inkubus):

Aoleu nu mai vreau ai gradina zoo nu vreau big grin. Da adresa unde stai si o poza cu Maxi