| Jessydragutzaa9 a întrebat:

De ce pleaca motanii de acasă și cât timp stau plecați(de la curte)?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pisicile pelaca de acasa cand sunt "in calduri", adica in perioada de imperechere ori cand nu au suficienta mancare acasa si cauta pe la vecini sau vaneaza singuri, pasari, pui samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa se imperecheze.
al meu a stat si 2 saptamani fara sa vina pe acasa.

| ReddY25 a răspuns:

Că sunt în călduri, și caută pisici.Perioada poate să difere, ai mei plecau și 2 săptămâni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să se împerecheze.

| DanRaul77 a răspuns:

Ca n au internet cu xxx si se duc sa bombardeze si ei ceva exact cum merge omu la parasute asa merg si ei numa ăstia uita sa mai vina acasa asa de curvari sunt happy