| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am facut un cont de youtube.Si nu prea stiu ce filmulete sa postez. Vreau filmulete ca acelea care de obicei sunt filmate la webcam si sunt ba de machiaje despre par etc.
Imi dati si mie niste idei despre ce as putea posta.
funda

3 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Contul pe youtube nu este neaparat pentru a uploada un filmulet pe net si decat sa nu urci ceva original, mai bine lasa asa, fara video uploadate.

| Diia_5712 a răspuns:

Sunt ok filmulete cu si despre machiaj, par etc etc. acum faza e daca tu poti face toate coafurile alea care mai de care mai ciudate, care sa atraga happy cred ca daca as vrea sa postez ceva as alege moda. gen vara asta se poarta coralul si pui in filmulet vedete care poarta fuste de culoarea coralului sau bentite, cum le asorteaza, bla bla tongue eu ti'am dat o idee:p mai gasesti tu cate ceva interesant happy

| felix9614 a răspuns:

Daca te pricepi la IT posteaza filmulete cum instalezi si modifici programe. Daca te pricepi la fimat si ai prieteni cascadori poti sai filmezi. Daca te pricepi la machiaje, coafura si altele, vezi tu.
FUNDA?