| Dani211 a întrebat:

Dimineața asta fiind beat m-am luat de unu și am scuipat-o pe gagicasa. Apoi am sărit și pe ăla dar eu mi-am luat-olaughing
Am primit in tâmpla pe partea stânga câteva lovituri a curs sânge si e roșu.Doare când ating si când mănânc.E ceva pentru care ar trebui sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

"Eram beat, o meritai"
Cred că ești beat și la ora asta...

11 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

În ianuarie ziceai că ți-ai luat 30 de zile de arest la domiciliu pentru vătămare corporală, iar șase luni mai târziu te apuci să scuipi femei și să bați bărbați pe stradă în stare de ebrietate.

Sper că-ți place pușcăria, pentru că ai șanse mari să-ți petreci o parte semnificativă din viață acolo.

| Dani211 explică (pentru johnnny123):

Eram beat, o meritailaughing

| Dani211 explică (pentru johnnny123):

Sunt mahmur și amețit de la cap.Acum ma gândesc la orgoliul băiatului ăla ca s-a dat mare Gongoi laughing

| johnnny123 a răspuns (pentru Dani211):

Adică ăla care a măturat cu tine pe jos?
Cred că ar trebui să-ți faci mai multe griji pentru tine...

| omaniparmeum a răspuns (pentru johnnny123):

Da un search cu perfectul simplu

| johnnny123 a răspuns (pentru omaniparmeum):

Mulțumesc pentru sugestie, sunt familiar cu perfectul simplu.

Am spus că este în continuare beat pentru că nu părea să înțeleagă sensul răspunsului meu.

| johnnny123 a răspuns (pentru Dani211):

"Eram beat, o meritai"
Cred că ești beat și la ora asta...

| cfrtobias a răspuns:

Sa astepti ca poate iti ei inca o bataie si dupa mergi la medic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune comprese reci sau gheata (acoperita de un prosop), ia antiinflamatoare (Nurofen, Ketonal), mergi la medic daca nu se rezolva dupa cateva zile. E normal sa doara cand atingi si inclusiv cand mananci, pentru ca acolo se insera muschii masticatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor

| MaryMaria333 a răspuns:

Eu zic ca ar fi cel mai bine sa mergi la medic sa fi sigur.
Acum cu privire la situație. da, ai fost turmentat și nu ai știut ce faci. Dar tipul ala arătat ca nu e CU NIMIC mai breaz decat un om băut, cu atat mai puțin dacă nu avea alcoolul la bord. Sau poate a fost și mai capsat decât ai fost tu, cine știe. Sper sa înveți ceva din pățania asta.

| andradaaa12 a răspuns:

Daca persista durerile ai putea sa mergi sa te vadă un medic