| blackcat99 a întrebat:

De la ce varsta pisicile incep sa manance hrana solida? Am niste puiuti care maine fac 3 saptamani, si am vazut ca au inceput sa le apara dintisorii. Ar trebui sa le dau si hrana solida? (Nu ma refer la mancare de pisici, dar ceva mai moale, cum ar fi paine cu lapte, sau ceva de genul). Si inca o intrebare: de la ce varsta incep sa fie activi? (Sa alerge, sa se joace?) Funda

Răspuns Câştigător
| Xyt a răspuns:

Buna! Mai asteapta macar 2 saptamani.Dar poti sa dai exact cum ai zis si tu biscuiti cu lapte sau paine cu lapte.Activi incep sa fie de pe la 2 luni...chiar si mai devreme, depinde de la animal la animal.
Bafta! >big grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat