| 3ntzz a întrebat:

Buna TPU?
Ati vazut cumva filmul : "Din Dragoste Pentru Semper"?
Era vorba despre un cateluls (bine, caine adult, dar mie imi place sa alint :p ) iar acel caine avea cancer si operatia trebuia facuta in alta tara cu destui bani.
Asa ca toata familia impreuna cu mai multi prieteni au facut un fel de targ de vechituri pentru a strange bani pentru ai face operata lui Semper.
Intrebarea mea este : ce rasa de caine era Semper?

Răspuns Câştigător
| Mandy a răspuns:

Nu stiu ce rasa era semper, insa m-am impresionat foarte mult cum a reactionat batranul morocanos, care mereu se plangea de el. A fost induiosator...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cooker