| Catalina_Luciana_2001 a întrebat:

De ziua mea, imi doresc un catel dar nu stiu ce sa aleg dintre un Beagle si un Cogi! Dau fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut şi eu un Beagle. Daca iti plac mingile de ping pong atunci poate iti va placea si beagle happy

Se spune ca e rasa de caini cel mai greu de dresat.

3 răspunsuri:
| Doina_Muntean_1971 a răspuns:

Ia-ti un cogi este super tare si eu am avut unul.este foarte jucaus ba chiar cand puneam muzica el se invartea.deci ia-ti cogi

| Eu2208 a răspuns:

Beagle este o rasa care face multa dezordine cand sunt mici.
Adica roade tot pana si piciorul mesei

| Sergiu_Arnăutu_1995 a răspuns:

Beagle clar, prietenos, mai mic, și se îmbolnăvesc și mai greu.