| dafy a întrebat:

O sa imi iau un catel beagle si nu stiu ce nume sa. i pun... ceva sfaturi?

9 răspunsuri:
| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Daca e fata:Bella,Sarah,Suzana(Suzy),Kelly,Angel,Molly,Hannah etc.
Daca e baiat:Benny,Scott,Rex,Jack,Boy,Lord,Sufletel,Mack, Ringo, Luky,
etc.
Funda? Daca te-am ajutat!

| Barbiiiiie a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-catei-4.html
Uite aici niste numa de catei, sper ca te-am ajutat. Funda?:o3

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

Pai daca e fata:
Lola,Puffa, Abby,Niky,Elii,Betty[asa o cheama si p catelusa meah],Angy,Liili, Missi,Cece,Charlot
Daca e baiat:
Bimbo,Max,Bobi, Haiduc[cm la chemat p catelushu meeucrying], Bambii.pai cm atat papa pup

| StellaFitz a răspuns:

Hachi? chi=ci ca in filmul alalaughing sau daca e fata Sushalaughing sau Boltlaughing sau Miralaughing sau Vangolaughing ori Wildi sau Wilda sau Piiiqiiilaughing

| Radyr a răspuns:

Porthos.

| Rockstyle a răspuns:

E fata sau baiat...Dar uite aici mai mult:Sasha,Marlin,Maya, Roco, Bela etc.

| chomper a răspuns:

Daca e fata dai numele Bella

| ioanacoollove a răspuns:

Daca este fata ai putea sa-i zici:Hara,Hera,Chimi... daca este baiatai putea sa-i zici :max, Blechi, Toto... funda?

| ABCdar a răspuns:

Daca e mascul: Zeus
daca e femela: Lulu