| Trandafirii a întrebat:

Deci peste 2-3 saptamani plec in Austria oraşul Viena si eu sunt din Romania oraşul Bârlad, județul Vaslui şi am 11 ani, In Austria voi pleca cu parintii cu masina si in drum spre destinație vom opri de foarte multe ori la baie la peco la benzinării si mereu văd câte un cățel acolo şi le dau de mâncare boabe din alea pentru câini că am o gentuță specială pentru aşa ceva, e bine ce fac?

Răspuns Câştigător
| Anonimaa27 a răspuns:

Logic ca e bine! De ce nu ar fi? E foarte frumos ce faci, si eu fac acelasi lucru (nu prea des la benzinarii, dar in general ). Presupun ca si tie iti plac animalele la fel de mult cum imi plac mie, nu?winking

2 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Atata timp cat hranesti un suflet care are nevoie de hrana, e ok! Vei vedea asta si prin faptul ca vietatea respectiva iti va multumi dand din coada, a multumire!

| sk3131 a răspuns:

Pai de ce ar fi rau?winking :3 E ok nu ai de ce sa nu o faci. si chiar daca zice cineva sa nu o mai faci... gandeste ca era beat si nu ii placeau animalele