| amnevoiedecarteacoralineinengleza a întrebat:

Deci sa va explic toata povestea am intalnit mai demult un caine care ma urmarea si imi aduce aminte de celalalt caine care a murit jony eu i--am dat tot numele jony venea mereu dupa mine si a venit udata in curtea i-am dat de mancare a mancat dar dupa 2 ore a plecatcrying si nu-l imi gasesc am cautat am intrebat pe toti din apropiere si nu au vazut mai inolo l-am vazut eu adica acum era deja departea am alergat dupa el cu toata biteza dar era prea tarziu nu l-am mai gasit si nu stiu ce sa faccrying((

1 răspuns:
| Anduta_1569 a răspuns:

Nu-ti face griji, va veni inapoi.Doar daca nu il mai hraneste si altcineva sau poate e pe la vreo catea.