| amnevoiedecarteacoralineinengleza a întrebat:

Deci sa va explic toata povestea am intalnit mai demult un caine care ma urmarea si imi aduce aminte de celalalt caine care a murit jony eu i--am dat tot numele jony venea mereu dupa mine si a venit udata in curtea i-am dat de mancare a mancat dar dupa 2 ore a plecatcrying si nu-l imi gasesc am cautat am intrebat pe toti din apropiere si nu au vazut mai inolo l-am vazut eu adica acum era deja departea am alergat dupa el cu toata biteza dar era prea tarziu nu l-am mai gasit si nu stiu ce sa faccrying(( crying(

2 răspunsuri:
| PandaEcrazy a răspuns:

Este un caine al starzii, nu are stapana asa ca se crede sef si face orice vrea asa ca nu il poti obliga, dar stiu ca orice caine se intoarce la omul care il hraneste

| amnevoiedecarteacoralineinengleza explică (pentru PandaEcrazy):

Buna dau funda am si eu nevoie despre un jurnal,document, ceva interesant despre cruciada lui nicopole sa fie in compune vorba despre echipament, armele cu care se luptau, armata din care face parte, cateva scene de lupre nu de pe siteuri cu cuvintele voastre ce stiti despre ce am zis mai sus dar sa fie adevarate 3 randuri apox funda 6 ore timp ca dupa as vrea sa-l pun la celalalte cruciadehappy