| amnevoiedecarteacoralineinengleza a întrebat:

Deci sa va explic toata povestea am intalnit mai demult un caine care ma urmarea si imi aduce aminte de celalalt caine care a murit jony eu i--am dat tot numele jony venea mereu dupa mine si a venit udata in curtea i-am dat de mancare a mancat dar dupa 2 ore a plecatcryingcrying(( si nu-l imi gasesc am cautat am intrebat pe toti din apropiere si nu au vazut mai inolo l-am vazut eu adica acum era deja departea am alergat dupa el cu toata biteza dar era prea tarziu nu l-am mai gasit si nu stiu ce sa faccrying((

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca e caine vagabont nu il poti tine intr-un loc, e invatat sa umble singur dupa mancare si adapost, nu cred ca vei reusi sa-l tii la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roaga-te Domnului Isus sa ti-l aduca in apoi!