| claudiarebecca a întrebat:

Doreste cineva sa ma ajute la imbogatirea colectiilorwinking? cumpar carti postale - preferabil vechi (

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Aici gasesti:http://www.okazii.ro/......stale.html

26 răspunsuri:
| hugin a răspuns:

Cat de vechi? Eu carti postale nu colectionez dar colectionez monede si bancnote si mai gasesc prin targuri ( am vazut si carti postale)

| Chiosa_Catalin_Chiosa_Catalin_1995 a răspuns (pentru hugin):

Salut am si eu monezi din toat lumea dar eu nu colectionez cumpar si vand dac te intereseacaza catalin_baiat_divin e ID meu

| babykeykey a răspuns:

Eu colectionez carti postale din toata lumea... fa-ti cont pe www.postcrossing.com trimite carti postale si vei primi si tu la randul tau de la altii.Nu uita codu:)
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu am deloc
dar iti doresc succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As avea eu.nu sunt nici vechi dar nici noi.am sa le caut pentru tinehappysa vad si daca gasesc ceva iti dau un raspunsbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu carti postale vechi cu jud Iasi daca te intereseaza trimite un e-mail pe sm_ionut@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o cutie plina cu carti postale. daca te intereseaza ma poti contacta la giany_22@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vreo 3000 de carti postale din care 50% sunt din Franta anilor 1910-1930, daca te intereseaza detalii ma poti contacta aici calarasu_c@yahoo.com, pe mail sau pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am carti postale de prin anii 1950-1960-1970-1980

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe nezzo.ro.tl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va salut, am mai multe carti postale atat vechi cat si mai noi. daca mai sunteti interesata discutam pe mess : crisantique@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand carti postale vechi straine si romanesti
mail: frumusuka@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand carti postale 1900 _1930
mail: frumusuka@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti vand eu cateva carti postale vechi dar deosebit de frumoase
cauta la email:violeta_sitaru@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am carti postale alb-negru si color. daca te mai intereseaza scrie pe monica_halmageanu@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu mai multe cari postale vechi, timbre mai multe daca vrei si te intereseaza intra pe id crisan. izabela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intereseaza o carte postala foarte veche, am si eu una de vanzare, trimite-mi un email la adresa sesylvys@gmail.com ci spune-mi la ce pret esti dispusa sa cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai multe timbre si carti postale dar austriece de prin 1902 sint cartile postale dac te intereseaza sunama la nr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greta garbo+multi altii... 1930 mai bine chiar am o gramada. vrei? 721940444

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vreo 65 de bucati carti postale vechii. daca doresti iti trimit adresa de mess si discutam. gabyalexa2009@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. am o colectie de cateva sute de carti postale nescrise, daca mai esti interesata. 0733 947 908

| Chiosa_Catalin_Chiosa_Catalin_1995 a răspuns:

Buna am eu veder majoritate cu vedete din romani ale anilor 50-60 in satre foarte buna am vreo 30 de bucati dac te intereseaza las ID catalin_baiat_divin...

| mishutih a răspuns:

Am 2 carti postale berlin si viena din 1907 respectiv 1917. daca te intereseaza id-ul meu de mess este margelathu666

| Constantin-catalin_Rada_1982 a răspuns:

Da eu pot sa te ajut, trebuie doar sa luam legatura ca sa vorbim.

| maria_4237 a răspuns:

Si eu am carti postale, manastiri muzee, din bucovina si nu numai nescrise mai vechi si mai noi. daca te intereseaza scrie mi pe frumusik3@yahoo.com