| TFTB a întrebat:

Dragii mei, multumesc pentru. raspunsuri, dar, cam acceasi intrebare v-o pun acum.As dori un bichon havanez, am de unde-l lua, dar nu prea imi merge cu parintii, si mai am 2 corcituri intre cocker si numai stiu ce, si un rottwailer si...ma rog...CUM VOI PROCEDA? Cum o sa il invat pe Nero(rottwailerul), cu noul print de catelus, Lucky? Cum o sa imi conving paritii, sa imi pastreze frumuselul meu catelus pe care-l voi avea? URGENT, ROG AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| pitesti a răspuns:

Cauta pe internet despre temperamentul rottwailerului happy eu am un pichinez. ei sunt foarte gelosi si nu a acceptat o noua catelusa el fiind baiat. deci pana la urma degeaba iei bichonul daca rottwailerul nu il accepta si il incaiera. ulterior va trebui sa ii cauti un nou stapan bichonului si iti va fi greu sa renunti la el happy iti vorbesc din propria experienta. bafta

1 răspuns:
| myhay144 a răspuns:

Nu inteleg dc mai vrei inca unul, acei 2 sunt de ajuns parerea mea, mie miar place un rottweiler si n-am, iar u ca ai vrei altceva :p