| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi conving parintii sa imi ia un catelus puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| Cristian1994 a răspuns:

Poti sa le spui ca te-ai plictisit singura...ai nevoie de un catelus sa te joci cu el...si le mai spui ca o sa ai grija de el.si-l vei iubi.:XSper ca te-am ajutat.big grin

2 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Spune-le ca acum esti mai mare si ca poti avea si singura de el.Promite-le ca vei avea grija de el, ca il vei hrani, il vei spala.Si spune-le ca nu iti mai doresti altceva pentru ziua ta(depinde cand va fi) sau pentru Pasti.

| carry99 a răspuns:

Pay...depinde ce parinti ai...sai asculti mereu si sai intrebi mai des daca vor sati ia