| cristina_9394 a întrebat:

Dupa cate zile dupa ce i-a nascut da ochii pisoiasilor?

Răspuns Câştigător
| JustForFewSeconds a răspuns:

Depinde dupa rasa...
Am si eu pisoiasi!:X Ochii lor se deschid cu timpul, ei observa in fiecare zi cum se deshid putin cate putin, te rog sa nu pui mana pe ochii lor inainte sa fie deschisi deoarece ar putea sa nu se deschida complet sau sa capete infectiisad... aproximativ intre 7-9 zile se deschid...:X
Imi dai fundita?big grinbig grin:X:X

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dupa 9 zile, max. 10.

| DoDo a răspuns:

Depinde le da si dupa doua saptamani dar si intr-o saptamana cum a spus si selena depinde de rasa in fiecare zii li se deschide cate un pic din ochii si asa ajung sa faca ochii si eu una am trait experienta asta cu psoii pisica mea a fatat chir cand eram la bunici din cate imi aduc aminte ii construisem ei si celorlate mate(de fapt nu ii construisem ei)eu una nu ma asteptam sa nasca acolo locul era ca de obice plin de caldura era acoperit si calduros era un camin bun avea si perdelute.probabil ca de asta ia fatat eram uimita cum cerea sa intre acolo

Răspuns utilizator avertizat
| Fvn a răspuns:

Doua saptamani, parca.

Răspuns utilizator avertizat
| Antonia90 a răspuns:

Cam dupa 2 saptamani.

| nykonyk a răspuns:

Scuza_ma draga dar daca pisoiasi tai nu sunt mutanti ar trebui sa se nasca cu ochisori, dar daca vrei sa stii dupa cat timp de la nastere deschid ochii afla ca o fac dupa 7_10 zile, sper ca ti_am fost de ajutor!