| Leonard97 a întrebat:

Dupa ce ti-ai parolat calculatorul (si te-ai plictisit sa tot scrii de fiecare data cand intri pe calculator) poti sa-ti anulezi parola?

2 răspunsuri:
| Tynnna a răspuns:

Eu nu am stiut sa fac chestia asta si mi-am sters contul(account ala), am facut altul fara parola, dar am pierdut tot ce aveam pe desktop si in My Documents. Nu stiu unde mi-a fost capul. Iti spun asta ca sa nu faci ca mine. Sau daca faci asa, macar sa iti muti tot ce ai pe desktop si in My Doc.

| Aida89 a răspuns:

Da. Click pe start, poza ta, home, numele tau+pasword protected, change my password, parola veche o scrii, iar la cea noua apesi enter. La mine asa a mers. Succes!