| roox a întrebat:

Mooor x(angry. Mama spune ca sunt obsedata de calculator .asa ca mi-a parolat calculatorul(cum e plecata toata ziua laughing ). Nu stiu cum sa iau parola laughing.
ma puteti ajuta cu un program?happybig grin

Răspuns Câştigător
| sorin16 a răspuns:

Pentru Windows XP, in momentul cand apare ecranul cu Userul tau (si poza aferenta profilului), apesi de 3 ori Ctrl+alt+del (in acelasi timp) si va aparea o fereastra unde poti schimba username si password. La username pui administrator si dai enter.

5 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Mi-a facut si mie asa la inceput, cand stateam intruna a pc, nu imi mai faceam temele cu gandul sa stau la pc si mi-a pus parolalaughing)
Nu cunosc un astfel de program, dar mai bine vorbeste cu ea si promite-i ca o sa stai mai putin, chestii, trestiilaughing
Eu asa i-am zis si pana la urma am convins-o sa stearga parola. oricum o sa vezi ca in timp nu o sa mai fii obsedata de pc, o sa te plictisesti intr-un final.big grin

| roox explică:

Mz de raspunsuri laughing da' am filmat-o cand punea parola si am aflat-o laughing simplu!rolling on the floor

| NoName0011 a răspuns:

Schimba parolalaughing

| vladutz_9733 a răspuns:

Pai stiu cand ti se aprinde pc iti apare ceva pe monitor si apes ceva si iti apar niste obtiuni si de acolo o schimbi... cheama si tuy pe unu cand e plecata maicata ca doar trebuie sa vina unu la tine in cartier care sa stie mai bine nu?tonguehappy

| Funny a răspuns:

Intra in Safe Mode! si poti sa faci ce vrei...