| JoKeR_5588 a întrebat:

Daca este un PC parolat si cand il pornesti are numai o "casuta" prin care daca scrii parola poti intra pe PC, ii poti afla parola? Cu un Program sau ceva dar fara sa sterg/resetez parola.

4 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea o data si ti-am raspuns.
A fost o completare a primul raspuns.

| IceCreamDoll a răspuns:

Nu ai cum sa aflii parola de la un computer. Daca vrei sa ai acces la pc fara sa stergi sau sa schimbi parola intra pe safe mode networking (F8 inainte sa apara ecranul de la Windows). Sper ca te-am ajutat.

Răspuns utilizator avertizat
| butterfly_5495 a răspuns:

Da ...atunci cand il deschizi, in dreapta casutei, e un semn de intrebare.dai click pe el si aflii parolabig grin