| Iubesc Limonada a întrebat:

Stiu ca am mai pus o data intrebarea dar nu am primit niciun raspuns. Daca tata mi-a parolat calculatorul cum pot afla parola? Am nevoie de raspuns urgent.

8 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

De la tata laughing

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu o poti afla sigur, daca nu ti-o spune el, poti doar pe ghicite. Succes si numai bine!

| Iubesc Limonada explică:

Pun intrebarea aici pentru ca nu mai merge in alta parte.

| mgtow a răspuns:

Trebe sa formateezi pc aia se face cand deschizi calcul apesi F1 sau F4 si de acolo cu un cd de windows se remediaza totul dar risti sa pierzi tot ce ai in hard disc cineva cine stie de calc in afara de mine cheama la tine acasa si til face

| Siracuzia a răspuns:

Il poti ruga sa iti spuna parola sau...il pui sa spuna prima data dupa ce s-a trezit din somn un cuvant, poate acel cuvant va fi parola...sincer,nu stiu.

| TicTacUser a răspuns:

Bai.stai langa el.cand pune parola.winking. asa o afli.si te faci ca nu sti... fundits?

| LuisEdward a răspuns:

Nu cred ca poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anu` nasterii lui?big grin