| cretudancelife a întrebat:

Dupa parerea voastra care este muzica de calitate un exemplu daca puteti da ar fi excelent?

Răspuns Câştigător
| christian a răspuns:

Muzica buna este cea a anilor '80-'90

21 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Exista muzica de calitate in interiorul fiecarui gen muzical.In functie de momentul psihologic si de eveniment alegi o anumita muzica. Mira

| TipulVerde a răspuns:

In viziunea mea conteaza chitara, un sound agresiv, dar nu prea greu si riffuri usoare si "catchy", cum ar fi:
Unforgiven 2, Enter Sandman (de Metallica)
versiunea live de Hallowed be thy name de Iron Maiden s. a. m. d
In categoria asta se incadreaza: Spike-Sub Papuc SRL, sau Alex cu nu stiu cine - Mai vrei
In general inovativ si simplu

| inna a răspuns:

Justin Timberlake laughing imi place stilul lui, cum canta, cum arata laughing

auran
| auran a răspuns:

Pai depinde de gust, mie imi plac mai multe genuri dar, de ceva timp ascult mult Glenn Miller

auran
| auran a răspuns:

Si ma delectez cu astfel de muzica: http://www.youtube.com/watch?v=PXEmYzq8BgY&feature=related

| alexam a răspuns:

Tracey Chapman, ti-o recomand! happy

| anonim a răspuns:

Fiecare crede ca muzica pe care el o asculta este de calitate, astfel, nu o asculta, logic, nu? rolling on the floor

| dulshe a răspuns:

Melodiile lui andra, adela popescu, smiley, alex.....multe

| sebastian_2565 a răspuns:

Pai muzica de calitate e aia pe care o ascultau parintii nostri happy aia nu avea "boom-boom 2 cuvinte boom-booom" si un, doua... exemple... Abba, The Beatles...si as mai putea continua big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica care te relaxeaza si in a caror versuri te regasesti in cazul in care nu e simfonica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor am un link pentru cardiaci...il vrei? l-am postat si azi dimineata pe la 3...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John Mayer. Ascultati-l si veti auzi o muzica de super calitate, un greu al bluesului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca muzica de calitate este aceea care te face sa o asculti iar si iar si de fiecare data te incanta si te face sa o fredonezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam Lambert - Whataya want from me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock! si daca vrei ceva romanes niste formatii underground sunt prea tari una care-mi palce : TAVKA cauta si u pe youtube e prea tare bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elvis Presley, John Lennon, Freddie Mercury, Michael Jackson si multi altii in special muzica din anii 90, 80, 70 in nici un caz muzica din ziua de azi care nu se mai poate numi muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu manele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eric Clapton - Layla

| smaranta a răspuns:

Midnight Rain e super piesa iar cel care a dat stupid s-a autodefinit!

Răspuns utilizator avertizat