| alexa844 a întrebat:

Care este parerea voastra despre muzica?

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Am o parere foarte, foarte buna. Consider ca piesele pe care le ascultam, care sunt preferatele noastre ne reprezinta; pur si simplu ne regasim in ele, vorbesc despre noi, despre viata noastra.
Pe mine personal muzica ma relaxeaza happy

8 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Nu pot trai fara ea!
Stii cum se zice, No music, no life.

| Hiroko a răspuns:

Music=life :X

| Ana94 a răspuns:

Muzica este un mod bun de a te relaxa după o zi grea la şcoală,la muncă etc. Pe mine,unul, mă relaxează întotdeauna big grin Deşi nu am voceîmi place să ascult muzică şi să cânt când nu mă aude nimeni laughing Deci eu n-aş putea să-mi imaginez viaţa fără muzică, ar fi totul plictisitor.

| BAIATUL a răspuns:

Muzica este lucrul care te face sa uiti de suparare pentru ca sunt melodii si de suparare si de bucurie si de dragoste si de despartie.eu cred ca daca muzica nu ar exista nu am putea trece peste anumite momente din viata noastra si nu am putea sa ne vedem cursul vietii. Sper ca am fost de ajutor daca da funda te rog.

| elizabeth a răspuns:

DEPENDENTA! o iubesc mult de tot cum va iubesc pe voi si pe... gata! destul! o iubesc mult.

Răspuns utilizator avertizat
| NoNameX a răspuns:

Unii oamneni reusesc sa se exprime mult mai bine prin anumite melodii, altii asculta muzica doar pentru simplul fapt ca le place.Muzica este prezenta in majoritatea momentelor din viata unui adolescent [spre exemplu]. Atunci cand este trist, asculta muzica, cand este fericit asculta muzica.Muzica este precum un tratament pentru cei care sunt suparati.Ea te poate binedispune oricand.
Asta`i doar parerea mea. happy

| emodoll666 a răspuns:

Muzica trebuie sa aiba un ritm aparte cu ajutorul caruia da viata versurilor deoarece versurile contin un mesaj pentru ascultator. Pt mine muzica e "lumea" in care ma refugiez.