| andreea4ever a întrebat:

Este adevarat ca a aparut pe disney channel h2o just add water sezonul 3? Daca da, imi dati si mie niste detalii?

13 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Eu am vazut nu mai primul ebisod. O sa-ti fac un rezumat :
Emma pleaca din oras si Zein ii face cadou lui Rikki un restaurat. Pe fete le ataca apa si pe Rikki chiar o prinde si in incercarea de a o salva Cleo descopera ca Bella (noua fata ) este si ea sirena. Ea le spune fetelor ca e sirena de la 9 ani.

| teopinkrose a răspuns:

Da, este adevarat. Despre primul episod :

Când Emma este plecată făcând o excursie în jurul lumii cu părinţii ei, Cleo şi Rikki sunt forţare să se lupte cu probleme lor de sirene.Printre ele apare o noua sirena Bella care la noua ani a devenit sirena in pesterile din Irlanda.Cu surprindere apare un nou baiat pe nume Will, inalt chipes si dragut. Acesta face o excursie pe insula Mako, unde descopera bazinul cu luna.Zane ii face o surpriza lui Rikki, noul bar care se va numi Rikki's care isi va avea deschidera chiar in aceasta seara si astfel ii propune sa devina parteneri de afaceri al barului.Rikki incantata de acest lucru imparte impreuna cu Zane invitatii pentru marea deschidere.Cu atata bucurie in suflet Rikki uita ca in seara aceasta in care se va deschide barul este luna plina.Cleo o avetrizeza pe Rikki ce pericol exista daca nu sunt atente cu luna plina.La marea deschdere a barului apare Bella. Pe insula Mako Will deslantuie o forta de necontrolat si astfel este atacat de un sarpe de apa.Sarpele de apa se indreapata catre barul Rikki's, acolo unde o ataca pe Rikki, Cleo si Bella sar in ajutor.Aici Cleo descopera ca si Bella este o sirena, cele doua o salveaza din ghearele sarpelui de apa si descopera ca mai au doua problema de infruntat apa si will.Luna plina a facut ca apa sa le atace. Fetele isi dau seama ca nu stiu nimic despre Insula Mako.Astfel Bella intra in trioul de sirene, unde se leaga o prietenie foarte frumoasa.

| fashionaddict a răspuns:

A aparut pe Youtube pana la episodul 13. Poti sa cauti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pot sa povestesc un episod care mi-a placut!
Dupa ce a plecat Lewis, Bella, Cleo, Rikki, Will si Zane inotau. Zane era invidios pe Will ca face scufundari mai bune si doreste sa il sponsorizeze! Will se scufunda pana la 30 m, iar Zane, a trisat, pentru ca Neid era sub apa, cu tuburi de aer si i le dadea lui Zane, asa ca el s-a scufundat la 40 m. Will, cu ambitie s-a scufundat pana la 60 m, dupa aceea, dar aproape s-a inecat.Zane a sunat-o pe Rikki sa vina repede, dar nu putea sa iasa la suprafata fiindca era si Sofi! Sub apa, Rikki l-a sarutat pe Will, dandu-i aer, iar el a iesit la suprafata, dar s-a indragostit de ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a aparut si este foarte interesant. Ema pleaca cu parintii si cleo si rikii isi g\sesc o noua prietena bela careeste si ia sirena de la 9 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am vazut si eu cateva episode pe net dar in eng si eu as vrea sa le vad in rom dar nu stiu pe ce sa intru... puteti sa ma ajutati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat noul sezon din h2o eeste minunat si foarte interesant apare o noua fata in serial c l e o si rikki se imprietenesc cu ea si descopera ca si ea e sirena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dalaughing a aparut sa-u difuzat multe episoade darstraight facestraight face acum.crying sau incaput din nou de la sezonul 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da