| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu..As vrea sa stiu cand se da "H2O just add water 4" pe programul Disney Channel.

Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| ema1ih a răspuns:

Stiu ca am vazut si eu mai demult niste parti din sez 4 cu alte fete dar nu cred ca s.a mai facut.
Oricum mai intai apare in Australia (sau unde este facut serialul), dupa pe youtube si peste cel putin 2-3 luni o sa apara si la noi... Deci mai ai de asteptat...

| Girl25 a răspuns (pentru ema1ih):

Ok,mersi happy
Ti-am dat si fundita big grin

| ema1ih a răspuns (pentru Girl25):

Mersi :* happy

28 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La miezul noptii, dar nu exista sezonul 4 happy

| Pricked a răspuns:

Pana acum, serialul are 3 sezoane.

| ema1ih a răspuns:

Nu exista h2o just add water 4!
H2o are doar 3 sezoane...

| LolaLollita a răspuns:

Serialul are doar 3 sezoane. Momentan pe Disney Channel este difuzat sezonul al treilea, de la 00:00.

| AlcolicSmile123 a răspuns:

La orele:
-00:00
-00:25

| bianca20 a răspuns:

Pai nu se mai difuzeaza de mult H2o, pe Disney Channel!

| Girl25 a răspuns (pentru bianca20):

Daca nu stii, mai bine nu raspunzi!

| KLADI a răspuns (pentru Girl25):

Ri-am zis duminica la 03:30 dimineata

| Girl25 a răspuns (pentru KLADI):

Si eu ti-am raspuns deja ca iti dovedesti doar PROSTIA..serios,mai bine nu mai raspunde..acum,culca-te ca sigur dormi de pranz.
Culca-te ca poate esti obosit si nu mai raspunde a proasta!winking

| Girl25 a răspuns:

Ba da, exista! Am vazut pe youtube episoade din sezonul 4 dar nu sunt intregi. Daca nu stiti nu dati raspunsuri

| criss1212 a răspuns:

La 24 adica la miezul noptii si sunt 2 episoade FUNDA?

| criss1212 a răspuns:

La ora 12 miezul noptii si sunt 2 episoade in fiecare seara se da. FUNDA?

| KLADI a răspuns:

Atunci cand dormi tu!

| Girl25 a răspuns (pentru KLADI):

Sincer,ai incercat sa faci o gluma, dar nu ti-a iesit..Mai bine taci din gura daca nu stii sa raspunzi.

| KLADI a răspuns (pentru KLADI):

Duminica 03:30

| Girl25 a răspuns (pentru KLADI):

Ce sa zic..iti dovedesti prostia. tipic tie.

| KLADI a răspuns (pentru Girl25):

Prostia ti-ai dovedit-o tu in poza!rolling on the floor

| Girl25 a răspuns (pentru KLADI):

Tu in cap. Pana la urma, ce legatura are prostia ta cu poza mea?
Mai bine tine-ti gura si iti repet:pastreaza propria prostie pentru tine..ca deja s-a imputit aerul.

| melisafdv a răspuns:

Nu exista sezonul 4, dar ultimul sezon se da dupa ora 00:00

| DanyGTO a răspuns:

Noapte pe la 12 sau 1 se da si sunt 3 sezoane

| dyanutza22 a răspuns:

Sunt postari vechi pe multe siteuri cum ca il vor face in 2011, dar nu l-au facut.

| Carmenlov a răspuns:

Acest program se difuzeaza azi la intre orele:
-00:00 si 00:50.
FUNDA?

| riko123 a răspuns:

In jur de ora 12-1 noaptea