| Diascumpika a întrebat:

Este adevarat ca maine incepe al trilea razboi mondial?

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Clarvazatoarea baba Vanga, pe numele ei adevarat Vanghelia Pandeva Dumitrova a prezis ca cel de-al treilea razboi mondial va incepe pe 11 noiembrie 2010 si se va incheia in octombrie 2014. Acum vom vedea daca ce a preziz ar purea sa fie realitate.

| Cσσкiє a răspuns:

Nu, nu crede în toate prostiile. Şi dacă ar zice că mâine ar cădea guvernul Boc aş fi sceptică!

| QuadruplePersonality a răspuns:

Da, de aceea ar trebui sa te impusti de pe acum happy

| alecs871 a răspuns:

A treia deja de pe TPU care crede in razboi. Bah gata, incepem noi razboiul ca o iau razna eu.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

O da, razboiul mondial al dozelor de cola laughing

| Mary496 a răspuns:

Evident ca nu... Povesti de la OTV!

| r2d2 a răspuns:

Tocmai mi-a trecut prin minte ca o tornada o fraza ce am citit-o acum cateva saptamani pe un site. Era cam asa: "Al III-lea R. M. va incepe pe 11 noiembrie in Indonezia ca un razboi obisnuit." si ce crezi... azi la stiri am vazut cum la o intrunire in Indonezia un oficial al statului indonezian a scris pe Twitter ca se simte jignit ca a dat mana cu Michelle Obama si chestii din astea. Trage si tu concluzia, pentru ca mie deja mi s-a facut pielea de gaina! laughing

| AngelSpeed a răspuns:

Nu...nici sansa rolling on the floor

| xXCrissXx a răspuns:

Nu este nimic adevarathee hee sunt doar aberati spuse de oameni numai Dumnezeu stie ce se va intampla in viitor sad tot ce arata la televizor sau inventi spuse de alti nu este nimic totul va decide CEL DE SUS. Succes cu alte raspunsurihee hee big hug :*

| Jadeite a răspuns:

Nu se va intampla nimic, pai chiar in biblie scrie sa nu ne lasam pacaliti de profeti mincinosi, si mai ales ca nimeni in afara de Dumnezeu, nu stie cand va veni sfarsitul lumii; de ce n-a venit sf lumii in 01. 01. 2000 sau 06. 06. 2006 sau 07. 07. 2007, pana la urma au fost doar niste zile obisnuite, la fel cum va fi si dec 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta?

| breakdance1106 a răspuns:

Nu!

| bb_3126 a răspuns:

Stai draga mea linistita ca nu incepe niciun razboilaughing

| catalinv91 a răspuns:

Nu este adevarat :-)))))