| Roxytza_1134 a întrebat:

Mai incepe sau nu al treilea razboi mondial?

Răspuns Câştigător
| αɳḍϋ a răspuns:

Nu vredthinking

Da in lumea asta nimic nu se stiethinking

S`a dus naibi totsigh

Take care[winking]

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

laughing inca nu am auzit nici un tun

| Ana a răspuns:

Nu incepe niciun razboi

| Anutza2610 a răspuns:

Nu mai incepehee hee

| Rio4cwalk a răspuns:

O sa inceapa al treilea razboi mondial cand o sa aterizeze martienii in casta lu mata laughing

| Nu a răspuns:

Vrei sa te violeze rusii asa devreme?

| schlau a răspuns:

Ba, baba vanga a prezis pe calendar vechi, cu 11 zile in urma.Deci ea a prezis pe 11 noiembrie ca incepe al treilea R. M. Deci 11 +13 zile =24.pe 24 noiembrie 2010 coreea de nord a atacat coreea de sud.Acest razboi va fi exact ca primul R. M.-cauze economice, nu ca al doilea cand Hitler( Heil Hitler) a fost principalul care a inceput.