| iancuflorin a întrebat:

Este adevarat faptul ca pentru a imperechea un perus, trebuie sa ai 2 masculi si o femela?

Răspuns Câştigător
| Kitty20 a răspuns:

Nu.eu am uzit ca trebuie ca masculul si femela sa fie cumparati amandoi odat (dar nu cred)Funda?

2 răspunsuri:
| parishiltonbia a răspuns:

Nu cred... Probabil ca ai auzit gresit.

| TriXi3yO a răspuns:

Nu este adevaratwinking eu am perusi...si atata timp cat au cuib...stiu u casuta de aialaughing se imperecheaza nu e nevoie sa fie nici doi masculi nici cumparati amandoi odatalaughingsunt prosti spuse aiureawinking

fundita?