| Aleacn a întrebat:

Este bine să ai două femele canari în aceeași colivie fără nici un mascul? Mă scuzați, altcumva nu știu cum să întreb

3 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

N-are nimic. Decat daca incep sa se certe va trebui sa le separi. La masculi e o problema, ei au nevoie neaparat de o femela langa ei. Daca nu, sunt agitati.

| Drake21 a răspuns:

Nu dar ma bag eu laughing si spui ca sunt doua rolling on the floor

| melimili a răspuns:

Daca nu se certa, nu e nici o problema. Dar daca se cearta, desparte-le imediat. Chiar in canere diferite.