| claudiu96 a întrebat:

Este cineva bun ca sa imi doneze un papagal de specie ninfa, jako, arc sau chiar si perusi? Am avut o pereche de perusii dar mi-au murit, iar acum parca mi-e dor sa mai am. Am un caine neascultator si 4 pisici care nu stau sa le prind. Stau la casa si sunt din bacau.

3 răspunsuri:
| LoloSkate a răspuns:

Si eu stau in Bacau. Daca vrei iti zic in mesaj cum facem si iti dau papagalii mei sunt perusi.au doar 1-2 luni si fata e galbena cu verde, iar masculul albastru cu alb. sunt foarte draguti! dar da-mi fundita pls

| LoloSkate a răspuns:

Pai iti las! Dar de ce nu imi dai fundita? sad

| claudiu96 explică:

Lasa-mi un id de mess