| alinutzy19 a întrebat:

Este cineva medic veterinar pe aici? De ieri hamsterul meu nu mai poate calca pe picioarele din spate...si nu este lenes, chiar nu poate! a cazut de cateva ori. Ce sa fac? FUNDA MARE

5 răspunsuri:
| didi24mai2003 a răspuns:

Du-te la doctora veterinar Carmen Stefanescu! Cred ca-i va face o operatie, ceva de genul...

| iEmonel a răspuns:

Poti sa ii tai picioarele sau poti sa ii tai capul. Depinde daca il mai vrei in viata sau nu.

| Sangerosul a răspuns (pentru iEmonel):

Ba...Cioban subteran...Sigur ca-l m-ai vrea in viata, oricum, sa-i taie capul? Esti nebun!

| Sangerosul a răspuns:

P-ai uita-te dupa niste rani la picioare.
E fata sau baiat.Contea-za.trimite un mesaj la mine si iti pot da ma multe detalii.Pa

| Neimportant a răspuns:

De ce nu îți iei animalul și-l duci la un medic veterinar? Sigur el poate să-ți spună mai multe! Grăbește-te, nu pierde timpul aiurea.